Alışveriş Sepeti

[ ... ] Ürün
Ödeme Yap
VirtueMart
Alışveriş sepetiniz boş.
mrtbil.com.tr : Ana sayfa » HAKKIMIZDA

MRT Bilişim ve Satranç Marketi

satranc marketi

 

İkinci El Network'te sektörünün lideri konumunda MRT Bilişim Satranç Okulu Marketi'nin altyapısını yeniledi. 2013 yılında yapılan çalışma ile Satranç Okulu sitesinin satış bölümü modern bir yapıya kavuştu. Satranç Marketi 2001 yılından itibaren yayında olan Satranç Okulu sitesinin satış sitesidir. Sitede satranç takımları, kitaplar, satranç saatleri ve bahçe satrancı taşları satılmakta. En uygun ve kaliteli fiyat politikası ile yola çıkan marketin temel ürünleri ise Satranç Okulu tarafından hazırlanan 100 değişik satranç eğitim cdleri. Bu cdleri ayrıca öde ve indir yöntem ile ve kargo bedeli ödemeden çok daha uygun fiyata da alabilirsiniz.

Sitede eğitim cdleriyle ilgili olarak pek çok da kampanya bulunmakta. Sitedeki satranç takımları arasında en çok tercih edilen 95 mm'lik profesyonel satranç takımı. Bahçe satrancı olarak şah büyüklüğü 81 cm olan taşlar tercih edilmektedir.

Satranç kitapları %25'e varan indirimlerle satılıyor. Analiz Satranç, ODTÜ Yayınevi, Inkilap Yayınevi gibi yayın kuruluşlarının 100'ü aşkın kitabı sitede sergilenmektedir.

Satranç eğitim videolarını takip edebilmenin bir diğer yolu da Öde ve İzle. Satranç Okulu tarafından çıkarılan 100 CD'nin yanı sıra yeni olarak sunulan 9 saatlik %100 yeni videoları Öde ve İzle ile takip edebilirsiniz.

MRT Bilişim olarak altyapısını düzenlediğimiz Satranç Okulu Marketi'ne başarılar dileriz.

BÜLTEN ABONELİĞİ

Yeni ürünlerden haberdar olun!